O Jacks4You

Hałeczki – tak o nas mówią … 🙂 

Jesteśmy 3 osobowym „stadem” mieszkającym w Dębicy w woj. Podkarpackim. Nasza sfora składa się z mojej osoby - Filipa oraz moich rodziców Agnieszki i Grzegorza Hałka.

Przygoda ze zwierzętami zaczęła się od bardzo wczesnych lat, kiedy to śp. Dziadek Józef przyniósł mi pierwszego rasowego królika!... Zbudował profesjonalną klatkę -był z zawodu wybitnym murarzem więc klatka wyglądała jak mini domek i od razu sam chciałem  w nim zamieszkać… Na drugi dzień samiczka była już kotna :). Pierwszy miot, pierwsze doświadczenia ,wyzwania i wyrzeczenia. Uczyłem się z wielkim zapałem i z dnia na dzień potrafiłem i wiedziałem coraz więcej. Chłonąłem wiedzę jak moje króliki świeże marchewki 🙂 Z biegiem czasu miałem prawdziwą hodowlę liczącą kilkadziesiąt królików. Moje klatki gościły przeróżne gatunki. Zarówno te rasowe – wystawowe jak i mięsne. Dziadek nauczył mnie również „przygotowywać” potrawkę z królika … 🙂 Tak , tak ,zabijanie , skórowanie, patroszenie, porcjowanie to moja specjalność 🙂 więc… uważaj czytelniku! 🙂

Wiernym towarzyszem naszego stada była zawsze bokserka Boni . Był to nadzwyczajny pies. Tryskała szczęściem , była cudowna w stosunku do dzieci i bardzo wierna. Odeszła na zawał serca … Wytrzymaliśmy 6 miesięcy i stwierdziliśmy , że o 6 za dużo bez mokrego nosa . Robiliśmy dłuuugo rozeznanie na temat ras psów . Chcieliśmy dobrać naszego kompana tak aby miał u nas jak najlepiej . Biorąc pod uwagę styl naszego życia, okolice i miejsce zamieszkania padło właśnie na JACK RUSSELLA! Równie długo szukaliśmy pierwszego szczeniaka. Przyznam, że nie było to łatwe . Chcieliśmy Suczkę z prawdziwej hodowli  a nie pseudo-hodowli . Z rodowodem , ponieważ planowaliśmy zacząć przygodę z wystawami . Po czasie w 2009 roku zakupiliśmy naszego pierwszego Jacka!

Wszystko się zmieniło … 🙂

Zapraszamy do zakładki „AKTUALNOŚCI” gdzie można śledzić na bieżąco co się dzieje w  hodowli JACKS4YOU, jak i również zobaczyć „ jak to się u nas zaczęło” .

Serdecznie pozdrawiamy i służymy pomocą.

/JACKS4YOU/

 

O Jacks4You

O Jacks4You

O Jacks4You

O Jacks4You